آموزش رانندگی بعد از گرفتن گواهینامه

در قدیم در بین کسانی که تازه شروع به رانندگی می کردند، مثلی رواج داشت که هنوز هم برخی به آن معتقدند. مثل “تا تصادف نکنی راننده نمی شوی” ، دیگر کاربردی در عصر مدرن امروز ندارد. تصور کنید با توجه به تقاضای زیاد مردم برای دریافت گواهینامه و شروع رانندگی، اگر هر کس برای راننده شدن در شهرهای بزرگ، باید تصادف کند، چه بلایی بر سر مردم آن شهر خواهد آمد.

 Related image

در عصر جدید برای راننده شدن باید درست آموخت و به درستی تمرین کرد و درست به کار برد. آمار نشان می دهد که پر تصادف ترین زمان رانندگی در بین افراد، سه ماهه اول شروع رانندگی است.

اگر هنرجویان بتوانند در ماه اول شروع رانندگی تمام مهارت ها و اصول اولیه این هنر را بخوبی تمرین کنند، بسیاری از مشکلات رانندگی در کشور ما حل خواهد شد. بدین منظور در متن حاضر توصیه هایی مهم برای بهتر شروع کردن رانندگی برای شما عزیزان داریم.برای این کار ماه اول شروع رانندگی خود را به دو قسمت مساوی ۱۵ روزه تقسیم  کنید.

۱۵ روز اول را به تمرین مهارت های رانندگی و کسب اعتماد به نفس در آن اختصاص دهید و ۱۵ روز دوم را برای رانندگی در معابری که تردد کمتری نسبت به خیابان های اصلی دارند، در نظر بگیرید.

در این میان رعایت برخی نکات مهم و کاربردی ضروری است که برخی از این نکات عبارتند از:

۱-مگر هزینه چند جلسه تمرین اضافه در یک آموزش  رانندگی خصوصی  چقدر است؟ شما که هنوز به مهارت و تسلط کافی برای نشستن پشت فرمان در خیابان های شلوغ نیستید، و با رفتن به خیابان ها بدون کسب مهارت های لازم، جان خود و سرنشینان خودرو و عابرین را به خطر خواهید انداخت، بهتر نیست که کمی بیشتر رانندگی را در کنار یک فرد حرفه ای تمرین کنید؟

هزینه به جا مانده از یک نقص عضو، یک تصادف منجر به فوت یا خود تعمیر یک وسیله نقلیه با این قیمت های فضایی، سرسام آور است. در واقع مراجعه به آموزش خصوصی حرفه ای و کسب مهارت و تسلط کافی برای رانندگی یک پیشگیری بزرگ از یک مصیبت بزرگ است.

هر چقدر تمرین بیشتر داشته باشید و آماده تر وارد دنیای رانندگی شوید، احتمال به خطر افتادن جان و مال خود و سایرین کمتر خواهد بود.

۲-در روزهای اول رانندگی از یکی از دوستان صمیمی و با صبر و حوصله خود بخواهید که در کنار شما باشد. تجارب خود را در اختیار شما قرار داده و از تصادفات و حوادث احتمالی جلوگیری کند.

البته باید در انتخاب این فرد دقت داشته باشید که همه تجربه کافی در رانندگی را داشته باشد و هم صبر و حوصله سر و کله زدن با یک تازه کار.

۳-فرمان، دنده و پدال های ترمز و گاز و کلاج ۵ وسیله ای در خودرو هستند که شما باید در ابتدا به کار با آنها تسلط کافی پیدا کنید و قلق هر کدام را به دست بگیرید. نیازی نیست از شلوغ ترین خیابان شهر برای اثبات راننده شدن خود شروع کنید.

در ابتدا از خیابان ها و معابر خلوت و کم تردد استفاده کرده و مهارت های استفاده از این ۵ ابزار را تمرین کنید تا بطور کامل به آنها تسلط پیدا نمایید. از سرعت زیاد اجتناب کنید. هر ۵۰ متر توقف کنید ودوباره از دنده یک شروع کنید. در ابتدا از دنده دو جلوتر نروید.

۴-اگر منزل شخصی شما در حواشی یک خیابان شلوغ است، از یکی از دوستان ماهر در رانندگی خود بخواهید خودرو شما را به مکانی خلوت و کم تردد انتقال دهد. مبادا در مسیر رسیدن به محل تمرین خود دچار حادثه شوید.

۱۵ روز اول را بطور کامل به تمرین بپردازید و قواعد و اصول رانندگی را بطور کاربردی، پشت فرمان مرور نمایید. رسیدن به مهارت و تسلط کافی معیار شما برای موفقیت در ماموریت ۱۵ روز اول باشد.

۵-تمرینات هر روز خود را زمانبندی کنید. هر روز و به مرور زمان تمرینات روزانه خود را افزایش دهید. شما در پایان ۱۵ روز اول باید کاملا به رانندگی در محیط های کم ترافیک و کم تردد تسلط پیدا کرده باشید. تمرین، تمرین و تمرین کلید موفقیت شما خواهد بود.

۶-بعد از پایان ۱۵ روز اول و تسلط به مهارت ها و اصول رانندگی، نوبت به شروع رانندگی در خیابان هایی با بار ترافیکی روان و کم ترددتر نسبت به خیابان های بزرگ شهر است. شما برای رسیدن به مهارت کافی با زمانبندی درست، تمرینات خود را ادامه دهید. دقت کنید که در روزهای بعد کم کم به ساعات تمرین خود بیفزایید تا از رانندگی خسته نشوید.

۷-رانندگی در خیابان های بزرگ و شلوغ نیاز به مهارت های خاصی دارد که جز با تجربه و گذشت زمان حاصل نخواهد شد. توصیه می کنیم تا ۳ ماه اول رانندگی از مراجعه به این خیابان ها خودداری کنید.

شما با کسب مهارت های اولیه رانندگی در مکان های کم تردد، هنوز آمادگی لازم برای رفتن به خیابان های شلوغ راندارید. ریسک نکنید. حتما قبل از رفتن به خیابان های شلوغ، چند جلسه ای را با یک مربی حرفه ای در خیابان های شلوغ تمرین کنید تا قلق های این خیابان ها را فرا گیرید.

در ماه های اولیه رانندگی خود، خیابان های جدید و مکان های جدید را تست نکنید. سعی کنید قبل از حرکت، بطور دقیق مقصد و مسیر خود را مشخص کنید و از رفتن به مسیرهای دیگر اجتناب کنید.

در انتخاب مقصد و مسیر خود به دو نکته مهم دقت کنید.

الف- سعی کنید نزدیکترین مسیر منهی به مقصد خود را انتخاب نمایید.

ب- سعی کنید مسیری را انتخاب کنید که بار ترافیکی کمتری داشته باشد و در واقع کم تردد و خلوت باشد.

Image result for ‫آموزش رانندگی بعد از گواهینامه‬‎

کلام آخر

شما تازه شروع به رانندگی کرده اید. استرس های آغاز رانندگی هنوز با شماست. سعی کنید تمام قواعد و قوانین راهنمایی و رانندگی را که در کلاس های آموزشی فراگرفته اید، در هنگام رانندگی در ذهن خود مرور کنید و آنها را در حین رانندگی رعایت نمایید.

با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی علاوه بر احترام به قانون، از تصادفات و جریمه های مالی جلوگیری خواهد شد.رعایت مسائل ایمنی می تواند به persiandriving.ir اصولی و صحیح شما کمک کند.

در هنگام ترک اتومبیل خود نیز دقت کنید که موارد ایمنی را رعایت کنید تا خودرو شما دچار سرقت نشود. در هنگام عبور از چهار راه ها  و مکان هایی که در آن، چراغ راهنمایی نصب شده است، حتما به رنگ چراغ توجه نموده و به آن احترام بگذارید.

احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی، احتمال خطرات را برای همه کاهش داده و شهری زیبا  و امن را برایمان به ارمغان خواهد آورد.

باجدیدترین تکنیکهای آموزشی،ماازشمایک راننده حرفه ای می سازیم

تماس مستقیم بامدیرعامل:

09120259536

Related image


جهت عضویت و پیوستن به کانال آموزش رانندگی فوق حرفه ای وفوق تخصصی بین المللی مهندس رامتین کریمی برروی لوگووتصویرپایین کلیک کنید.

persiandriving.ir

ramtinkarimi@

irandriving@

 

persiandriving@

Image result for ‫آموزش رانندگی حرفه ای‬‎


Image result for ‫رانندگی در آلمان‬‎


Image result for ‫آموزش رانندگی حرفه ای‬‎


Related image

ramtinkarimi@

 

persiandriving@

irandriving.ir

irandriving@Image result for ‫آموزش رانندگی فوق حرفه ای‬‎

Image result for ‫آموزش رانندگی فوق حرفه ای‬‎

زمان منتظر کسی نمی ماند:

Related image

مدیریت زمان وبهروری یعنی: (استفاده بهینه ازوقت وعمر)Image result for ‫آموزش رانندگی فوق حرفه ای‬‎

 • دیگر لازم نیست وقت خود رادررفت وآمد بین آموزشگاه ها هدردهید.
 • تصمیم بگیرید!یکباربرای همیشه رانندگی رابیاموزید وبااطمینان کامل برانید.
 • ماموفقیت شمارادرامرآموزش100%تضمین می کنیم!!!
 • آسانترین وسریعترین متدهای آموزش رانندگی درجهان.
 • آموزش صحیح یعنی: دانش، اراده، تعهد، تمرکز، امید، اعتماد به نفس وپشتکار
 • تکنیکهای موفقیت دررانندگی: حافظه خارق العاده، تمرکز، پرورش دقت.
 • جهان امروزجهان تکنولوژی ارتباطات، فن آوری اطلاعات.
 • آموزش علمی وعملی رانندگی با پیشرفته ترین متدهای روز جهانی.
 • تکمیل ترین روش آموزش رانندگی ظرف کوتاه ترین زمان ممکن
 • آنچه راکه می خواهید درirandriving.irبدست آورید!!!
 • اعتبارما اطمینان شماست.
 • کارشناسان مجرب وکارآمد ما درخدمت شما هستند.
 • دقت، سرعت، پیشرفت.کارشناسان مجرب ما به صورت آنلاین وشبانه روزی در خدمت شما هستند. جهت هرگونه مشاوره و رزرووقت قبلی با تلفن گویای:09195575452-09191756615-09192435199 - 09120259536ویا Email:irandriving@gmail.comتماس حاصل فرمایید. ویا به وب سایتirandriving.ir مراجعه ویا عبارت آموزش رانندگی کریمی را درگوگل سرج نمایید.09391459697-09365974832-09220604553

Related image


Image result for ‫اتومیلرانی آلمان‬‎

قیمت دوره ها:

1- دوره مقدماتی ومهارتی مبتدی آموزشگاهی هرجلسه1:30 - 100000Toman

2- دوره نیمه حرفه ایی :پکیج ویژه آموزش رانندگی تکمیلی وحرفه ای خصوصی به گواهینامه دارهای فاقدمهارت رانندگی (آموزش ویژه به گواهینامه دارهایی که فاقد مهارت کافی برای رانندگی هستند. و هرکدام از آنها دارای مشکلات خاص خود در رانندگی می باشند،کسب مهارتهای واقعی و الزامی در رانندگی تابتوانید بدون هیچ گونه استرس و با اطمینان و تسلط کامل وآرامش رانندگی کنید.وازرانندگی خود لذت کامل ببرید. )

هرجلسه -باخودروسورن تضمینی وتخصصی همراه بانکات ریز رانندگی وشرایط ویژه همراه بابرنامه های مدون شده آموزشی :                                         

1:30ساعت 100000Toman

 

2ساعت1300000Toman

2:30ساعت170000Toman

3ساعت200000Toman


حداقل رزرو جلسات 7:30ساعت می باشد.

پکیجهای دوره آموزشی:

پکیج شماره یک:7:30 ساعت500000تومان                           

پکیج شماردو:15ساعت1000000تومان                                                                                                                                                                                  پکیج شمارسه:30ساعت2000000تومان                                            

3-دوره حرفه ای وتخصصی هرجلسه1:30-2000000Toman
4-دوره فوق حرفه ای وفوق تخصصی هرجلسه 1:30 -4000000Toman              


5-آموزش رانندگی باماشین دنده اتوماتیک دوره Genralوعمومی هرجلسه 1:30 400000Toman

6-دوره رانندگی تدافعی به صورت گروهی وبادرخواست کتبی سازمان معتبرجهت اخذقرارداد.7-دوره رانندگی تهاجمی به صورت گروهی وبادرخواست کتبی سازمان معتبرجهت اخذقرارداد.ضمنا به اطلاع بازدیدکنندگان عزیر وگرانقدرمی رساند بزودی بزرگترین پروتال رانندگی درخاورمیانه توسط مهندس رامتین کریمی راه اندازی خواهد شد. باتشکرازشما.لطفا بردباروشکیبا باشید.

آموزش رانندگی تکمیلی وحرفه ای به گواهینامه دارها 09191756615-09192435199-09195575452-09365974832 - 09120259536 

Related image


آموزش صفرتاصدرانندگی

09191756615-09192435199-09195575452-09365974832 - 09120259536
Related image


نوع مطلب :
برچسب ها : آموزش رانندگی، آموزشگاه رانندگی، آموزش رانندگی به گواهینامه دارها، آموزش رانندگی خصوصی، آموزش رانندگی حرفه ای، آموزش رانندگی باخودرو شخصی شما، آموزش رانندگی به بانوان،
لینک های مرتبط :
آموزش رانندگی شهری

جسارت در رانندگی

راهکار قبولی در امتحان عملی رانندگی

فوت فن رانندگی

نکات رانندگی برای خانمها

نکات ریز و درشت رانندگی

نکات کلیدی در رانندگی

چگونه خوب رانندگی کنیم

چگونه رانندگی خود را قوی کنیم

چگونه رانندگی را خوب یاد بگیریم

چگونه رانندگی را شروع کنیم


برچسب ها: آموزش رانندگی شهری|آموزش رانندگی ویژه گواهینامه دارها|آموزش رانندگی برای گواهینامه دارها|گواهینامه دارها|رانندگی بدون استرس|پارک دوبل|رانندگی درترافیک|آموزش تضمینی رانندگی|تعلیم رانندگی|آموزش حرفه ای رانندگی|آموزش خصوصی رانندگی|مربی رانندگی|نیم کلاج|رانندگی100درصد|رانندگی|رانندگی مبتدی تاپیشرفته آموزش رانندگی به بانوان|رانندگی راحت|آموزش تضمینی رانندگی درتهران|آموزش رانندگی درکرج|آموزش رانندگی به گواهینامه داران|بالابردن سطح رانندگی|آموزش خصوصی رانندگی|آموزش خصوصی رانندگی بانوان|آموزش رانندگی خانمها|تسلط به کلاج|رانندگی به ترافیک|آموزش رانندگی درترافیک|آموزش رانندگی دراتوبان|تقویت کیفیت رانندگی|آموزش تخصصی رانندگی|آموزش رانندگی+آموزشگاه رانندگی+آموزش رانندگی به گواهینامه دارها+مربی آموزش رانندگی+آموزش رانندگی خصوصی+آموزش رانندگی درگوگل+رانندگی+آموزش رانندگی فوق حرفه ای+آموزش رانندگی حرفه ای+آموزش رانندگی درفیس بوک+آموزش رانندگی درگوگل پلاس+آموزش رانندگی درتلگرام+آموزش رانندگی دراینستاگرام+آموزش رانندگی دراینترنت+آموزش رانندگی درآمریکا+آموزش رانندگی درامارات+آموزش رانندگی درآلمان+آموزش رانندگی درعربستان+آموزش رانندگی درقطر+آموزش رانندگی درترکیه+آموزش رانندگی درکویت+آموزش رانندگی درتهران+آموزش رانندگی درکرج+آموزش رانندگی درکانادا+آموزش رانندگی مجازی+مربی تعلیم رانندگی+آموزش رانندگی درغرب تهران+آموزشگاه رانندگی درغرب تهران+آموزش رانندگی درشرق تهران+آموزشگاه رانندگی درشرق تهران+آموزشگاه رانندگی درشمال تهران+آموزش رانندگی درشمال تهران+آموزش رانندگی درجنوب تهران+آموزشگاه رانندگی درجنوب تهران+آموزش رانندگی به زنان+آموزش رانندگی به بانوان+رانندگی زنان+آموزش رانندگی تهاجمی+آموزش رانندگی به گواهینامه داران+گواهینامه رانندگی+گواهینامه بین المللی رانندگی+رانندگی خصوصی+آیین نامه رانندگی+آموزش آیین نامه رانندگی+آموزش ریس+اتومبیلرانی+آموزش علمی وعملی رانندگی+سامانه رانندگی+سامانه آموزش رانندگی+خریدوفروش خودرو+آموزش رانندگی بادنده اتوماتیک+آموزش رانندگی بین المللی+آموزش رانندگی ب1+آموزش رانندگی مختص گواهینامه دارها+آموزش رانندگی ویژه گواهینامه دارها+آموزش رانندگی درکرج+آموزشگاه رانندگی درکرج+آموزش رانندگی حرفه ای به بانوان+آموزش رانندگی حرفه ای به زنان+آموزشگاه رانندگی حرفه ای+آموزشگاه رانندگی حرفه ای درتهران+آموزشگاه رانندگی حرفه ای درکرج+آموزش رانندگی درمرکزتهران+آموزشگاه رانندگی درمرکزتهران+رانندگی حرفه ای+آموزش عملی رانندگی+آموزش رانندگی مبتدی+آموزش رانندگی به مبتدیان+آموزش رانندگی ازدرب منزل+آموزش رانندگی تضمینی+آموزش رانندگی +آموزش نکات رانندگی+آموزش رانندگی مبتدی تاپیشرفته+آموزش رانندگی درایتالیا+آموزش رانندگی دراسپانیا+آموزش رانندگی دراسترالیا+مربی رانندگی+مربی آموزش رانندگی تضمینی+مربی آموزش رانندگی عالی+مربی آموزش رانندگی خوب+مربی آموزش رانندگی به بانوان+مربی آموزش رانندگی به زنان+آموزش رانندگی عالی+آموزش رانندگی خوب+آموزش رانندگی تضمینی+بهترین مربی آموزش رانندگی+بهترین آموزشگاه رانندگی+بهترین مربی آموزش رانندگی برای زنان+بهترین مربی آموزش رانندگی برای بانوان+آموزش رانندگی درقم+آموزش رانندگی دراراک+آموزش رانندگی درتبریز+آموزش رانندگی دراهواز+آموزش رانندگی درخمین+آموزش رانندگی دراصفهان+آموزش رانندگی درانزلی+آموزش رانندگی درارومیه+آموزش رانندگی درکرمانشاه+آموزش رانندگی درخراسان رضوی+استخدام مربی زن رانندگی+مربی زن رانندگی+مربی زن رانندگی عالی+قیمت خودرو+آموزش رانندگی باخودروشخصی شما+آموزش رانندگی به گواهینامه دارها+آموزشگاه رانندگی+آموزش رانندگی+آموزش رانندگی، آموزشگاه رانندگی، آموزش رانندگی به گواهینامه دارها، آموزش رانندگی خصوصی، آموزش رانندگی حرفه ای، آموزش رانندگی باخودرو شخصی شما، آموزش رانندگی به بانوان،

برچسب ها: آموزش رانندگی برای کسانی که گواهینامه دارند، آموزش رانندگی برای افرادترسو، جسارت دررانندگی، راههای تقویت رانندگی، آموزش رانندگی برای مبتدیان، آموزش رانندگی آسان، آموزش رانندگی بعدازگواهینامه،

تاریخ : چهارشنبه 14 خرداد 1399 | 11:02 ب.ظ | نویسنده سایت : رامتین کریمی | نظرات
.: لطفا ازکلیه صفحات وصفحه اول بازدیدفرماییدودرصورت لزوم بامامشاوره رایگان داشته باشید هرآنچه درزمینه آموزش رانندگی واطلاعات بروز ومرجع خودرو میخواهید بامامشاوره کنید آکادمی مادوره های زیررابرگزارمی کند:1-دوره مقدماتی رانندگی 2-دوره نیمه حرفه ای رانندگی 3-دوره حرفه ای رانندگی 4-دوره فوق حرفه ای رانندگی 5-دوره رانندگی تدافعی 6-دوره رانندگی تهاجمی .تلفن های گویا:09391459697-09365974832-09195575452-09192435199-09191756615-09120259536باتشکرازبردباری وشکیبایی شما irandriving.ir :.
 google-site-verification: google2594e9e0f9571010.htmlتماس شبانه روزیgoogle-site-verification:09120259536
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات